Omnitronic DJP-900NET D osztályú erősítő
OMNITRONIC DJP-900NET
Internet rádióval ellátott erősítő beépítéshez
Az OMNITRONIC DJP-900NET
EGYSZERŰ TELEPÍTÉSI MEGOLDÁS
FELSZERELTSÉG
CSATLAKOZÁSOK
Internet rádió DAB+ és FM tunerrel, Bluetooth és UPnP/DLNA támogatással
Nagyon hatékony D osztályú erősítő 2 x 460 watt teljesítménnyel
Széles választékban elérhető streaming opciók WLAN, LAN csatlakozón és Bluetooth-on keresztül
Nagy 2,4" TFT színes kijelző, könnyű jogtárcsa működés, előre beállított ekvalizerek, alvásidőzítő és ébresztő funkció
Több ezer rádióállomás elérése világszerte
Állomás keresése műfaj, állomásnév, hely alapján
4 sztereó vonalbemenet (RCA) a hátlapon
3,5 mm AUX bemenet az elülső panelen
1 kombinált mikrofonbemenet hangerőszabályzóval az elülső panelen
Audióforrás választó
Hangerő, mély és magas vezérlők
Digitális és analóg audio kimenetek (Toslink, koaxiális, RCA)
2 működési mód választható (sztereó vagy híd/100V)
Nagyon alacsony súly és magasság az integrált kapcsolóüzemű tápegység miatt
Erős acél váz alumínium előlappal
A készülék hűtése hűtőventilátorral történik
Vezérlés Bluetooth-on keresztül; W-Lan; IR távirányítóval
Multiszínű TFT kijelző
2,4 GHz licencmentes világszerte
Bluetooth: Üzemeltetési hatótávolság akár 20m
Asztali konzol ház
(19") 48.3 cm szekrénybe szerelhető
Tápegység: 230 V AC, 50 Hz
Teljesítményfogyasztás: 96 W 1/8 teljesítmény
Kimeneti teljesítmény: 2 x 460 W RMS (4 ohm)
2 x 240 W RMS (8 ohm)
Max. 900 W hídüzemben (8 ohm)
Max. 260 W hídüzemben (100 V)
Frekvenciatartomány: 20 - 20 000 Hz
Jel/zaj arány: >100 dB
WiFi: Szabvány: IEEE 802.11 b/g/n
Biztonsági protokoll: WEP/WPA/WPA2
Hálózati csatlakozás: Protokoll: Ethernet TCP/IP via RJ-45 (F) felszerelhető változat, 10/100 Mbit/s
Hűtés: Hűtőventilátor
Impedancia: 4 ohm; 8 ohm; 16 ohm; Közv. hangosítási rendszerek 100V
Impedancia: Bemenet: 20 kOhm , bal.
Bemenet: 10 kOhm , bal.
Vezérlés: Bluetooth; W-LAN; IR távirányító
Bluetooth: Verzió: 4,2 + EDR
Audió lejátszó: FM-tuner + Internet rádió + BT + DAB+,
Ház színe: Fekete
Áramköri kialakítás: D osztály
Kijelző típusa: Multiszínű TFT kijelző
Tuner frekvenciatartomány: FM 87-108 MHz, DAB(+) 174,928-239,200 MHz
Vezérlők: Softstart; rövidzárlat; túlmelegedés; túlterhelés; VHF; DC feszültség
Állapot LED: Bekapcsolás
Csatlakozások: Antenna via 1 x SMA (F) felszerelhető változat
Hálózati csatlakozás via 1 x RJ-45 (F) felszerelhető változat
Bemenet: antenna via 1 x Belling-Lee (F) felszerelhető változat
Bemenet: vonal via 4 x sztereó RCA
Bemenet: AUX via 1 x 6.3 mm jack (sztereó)
Bemenet: Mikrofon via 1 x 3-pines XLR/6,35 mm jack (F) kombinált csatlakozó (felszerelhető változat)
Kimenet: vonal via 1 x sztereó RCA
Kimenet: optikai via 1 x toslink
Kimenet: koaxiális (S/PDIF) via 1 x RCA (F) felszerelhető változat
Kimenet: hangszóró via csavarklemens
Csatornák: Master kimenet: 2-sávos hangszabályozó EQ
Mikrofon csatorna: 1 x mono via Kombinált csatlakozó (XLR/jack), csatorna szabályzója forgó gombbal
Ekvalizáló: 2-sávos hangszabályozó mono
Zenei formátum: MP3, AAC/AAC+; FLAC
Frekvenciasáv: 2,4 GHz
Hatótávolság: Bluetooth: akár 20 m
Anyag: Fém
Ház kialakítása: Asztali konzol ház
Méretek: Szélesség: 43 cm
Mélység: 25 cm
Magasság: 4,4 cm
Súly: 3,50 kg
Távirányító
Tápellátás: 3 V DC